Insurance Icon Insurance Icon

Deski kompozytowe

Deski kompozytowe Twinson to idealne połączenie natury i technologii. Kompozycja drewna i PVC w jednym materiale zachwyca naturalnym wyglądem, odczuwalnym w dotyku ciepłem drewna oraz łatwością utrzymania w czystości. Sprawdź, który z systemów desek tarasowych kompozytowych będzie najlepszy na Twój taras lub balkon.

Taras Majestic Massive Pro przy basenie w ogordzie

Majestic Massive Pro

Deski kompozytowe MAJESTIC MASSIVE PRO to najwyższa jakość wykończenia powierzchni tarasów. Widoczne słoje drewna zostały zaprojektowane tak, aby spełnić najwyższe wymagania pod względem wyglądu i jakości. Powłoka PVC 360° sprawia, że deska tarasowa jest wyjątkowo odporna na plamy i zarysowania, dzięki czemu utrzymanie czystości jest bardzo łatwe. Idealnie sprawdza się  na tarasach otwartych i zadaszonych, ogrodach zimowych i balkonach. Niewiarygodna odporność na zarysowania i uszkodzenia pozwala na zastosowanie tej deski w miejscach publicznych i tych o dużym natężeniu ruchu.

Dowiedz  się więcej o deskach Majestic Massive Pro >>

Deski kompozytowe Character Massive na przydomowym tarasie

Character Massive

Deski tarasowe Twinson CHARACTER MASSIVE ze swym delikatnie ryflowanym lub szczotkowanym wykończeniem powierzchni dostępne są w 6 kolorach. Ponieważ to deska lita, nieposiadająca pustych przestrzeni, stanowi wyjątkowo wytrzymały i elastyczny materiał. Nadaje się idealnie na projekty o skomplikowanych lub okrągłych kształtach.

Dowiedz  się więcej o deskach Character Massive >>

Deska tarasowa Essential XL

Essential XL

System tarasowy ESSENTIAL XL wychodzi poza dotychczasowe trendy desek o szerokości 14 cm i oferuje deskę tarasową kompozytową o 18-centymetrowej szerokości. Deska kompozytowa Essential XL wyróżnia się nie tyko swoją szerokością, ale także wąskim i zarazem głębokim ryflowaniem. Powoduje ono inne układanie się światła na tarasie nadając mu nowoczesny i indywidualny charakter.

Dowiedz  się więcej o deskach Essential XL >>

Taras kompozytowy Essential Terrace w kolorze leszczynowym

Essential Terrace

Deski tarasowe Twinson ESSENTIAL TERRACE to nie tylko nowoczesny design i estetyka, ale przede wszystkim komfort użytkowania, którym będziesz się cieszył przez wiele lat. Antypoślizgowe powierzchnie tarasów Essential Terrace spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Sześć pięknych wersji kolorystycznych deski kompozytowej, które przez wiele lat zachowują atrakcyjność i dwa rodzaje struktury powierzchni w systemie Essential Terrace pozwalają na swobodę w projektowaniu tarasów i ogrodów.

Dowiedz  się więcej o deskach Essential Terrace >>