Artykuły o deskach tarasowych, inspiracje, rozwiązania i możliwości.

Odkryj piękny i trwały taras z kompozytu Twinson. Poznaj zalety desek tarasowych z kompozytu, zainspiruj się i urządź taras swoich marzeń. Dowiedz się, jak zadbać o swój przydomowy taras czy balkon. Zapraszamy!

Laur Klienta Odkrycie 2021 roku - tarasy z deski kompozytowej Twinson

Tarasy z deski kompozytowej Twinson otrzymały Laur Klienta

Deski tarasowe kompozytowe Twinson zostały uhonorowane w ogólnopolskim plebiscycie. Firma Deceuninck otrzymała 15% wszystkich oddanych głosów i tym samym zyskała tytuł Laur Klienta Odkrycie Roku 2021 w kategorii jakość i innowacyjność branży budowlanej.

zobacz szczegóły
Tarasy dachowe z deski kompozytowej Twinson

Taras na dachu z deski tarasowej kompozytowej Twinson

Dachy budynków mieszkalnych, biurowych, hotelowych i innych obiektów mogą stanowić dodatkową przestrzeń wypoczynkową. Taras na dachu jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które planują budowę solidnej i ekologicznej przestrzeni do wypoczynku i miłego spędzania czasu.

zobacz szczegóły
Test obciążenia deski kompozytowej Twinson

Taras z deski kompozytowej – zalety systemu Twinson

Marzeniem wielu osób jest trwały taras, który będzie niezawodny przez lata, a jednocześnie przez cały ten czas zachowa piękny wygląd. Deski kompozytowe Twinson to 25 lat gwarancji producenta na biodegradację. Okażą się bezpiecznym miejscem dla dziecięcych zabaw, barierą przeciwogniową i zapewnią nowoczesną aranżację tarasu.

zobacz szczegóły