Insurance Icon Insurance Icon

Artykuły o deskach tarasowych, inspiracje, rozwiązania i możliwości.

Odkryj piękny i trwały taras z kompozytu Twinson. Poznaj zalety desek tarasowych z kompozytu, zainspiruj się i urządź taras swoich marzeń. Dowiedz się, jak zadbać o swój przydomowy taras czy balkon. Zapraszamy!

Strefa profesjonalisty

Montaż deski tarasowej Twinson przeprowadzony zgodnie z instrukcją montażu to gwarancja komfortu i wysokiej jakości na wiele lat. Deski tarasowe kompozytowe Twinson oferują różne rozwiązania montażowe, dostosowane do każdej powierzchni. Poznajcie każde z nich.

zobacz szczegóły
Tarasy dachowe z deski kompozytowej Twinson

Taras na dachu. Przykłady, inspiracje i rozwiązania.

Taras na dachu w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, biurowych, hotelowych i innych obiektach stanowi dodatkową przestrzeń do wypoczynku, relaksu i zabawy. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które stawiają na ergonomiczne i ekologiczne rozwiązania w budownictwie.

zobacz szczegóły
Jak czyścić deski kompozytowe

Jak czyścić deski kompozytowe?

Deski kompozytowe to idealne połączenie piękna i trwałości. Łącząc drewno i PVC w jednym produkcie, deski kompozytowe posiadają naturalny wygląd drewna oraz są łatwe w utrzymaniu. Jak dbać o taras kompozytowy, jakimi środkami czyścić deski kompozytowe?

zobacz szczegóły
Laur Klienta Odkrycie 2021 roku - tarasy z deski kompozytowej Twinson

Tarasy z deski kompozytowej Twinson otrzymały Laur Klienta

Deski tarasowe kompozytowe Twinson zostały uhonorowane w ogólnopolskim plebiscycie. Firma Deceuninck i jej tarasy z deski kompozytowej otrzymały 15% wszystkich oddanych głosów i tym samym zyskały tytuł Laur Klienta Odkrycie Roku 2021 w kategorii jakość i innowacyjność branży budowlanej.

zobacz szczegóły
Taras przy basenie w ogrodzie

Deski kompozytowe

Deski kompozytowe Twinson to idealne połączenie natury i technologii. Kompozycja drewna i PVC w jednym materiale zachwyca naturalnym wyglądem, odczuwalnym w dotyku ciepłem drewna oraz łatwością utrzymania w czystości. Sprawdź, który z systemów desek tarasowych kompozytowych będzie najlepszy na Twój taras lub balkon.

zobacz szczegóły
Pielęgnacja desek kompozytowych

Czyszczenie i pielęgnacja desek kompozytowych Character Massive i Essential Terrace

Dzięki materiałowi, z którego wykonane są tarasy kompozytowe, pielęgnacja desek kompozytowych jest bardzo prosta i przyjemna. Materiał, z którego wykonane są deski kompozytowe jest odporny na warunki atmosferyczne i łatwy w utrzymaniu. Jednak nawet najbardziej odporny materiał wymaga regularnej pielęgnacji.

zobacz szczegóły
Czyszczenie tarasu z kompozytu

Pielęgnacja i czyszczenie tarasu z kompozytu Majestic Massive Pro.

Aby ułatwić sobie czyszczenie tarasu z kompozytu, polecamy wybór desek Majestic Massive Pro z powłoką polimerową. W przypadku tego systemu tarasowego wymagana jest minimalna pielęgnacja.

zobacz szczegóły
Test obciążenia deski kompozytowej Twinson

Taras z deski kompozytowej – zalety systemu Twinson

Marzeniem wielu osób jest trwały taras, który będzie niezawodny przez lata, a jednocześnie przez cały ten czas zachowa piękny wygląd. Deski kompozytowe Twinson to 25 lat gwarancji producenta na biodegradację. Okażą się bezpiecznym miejscem dla dziecięcych zabaw, barierą przeciwogniową i zapewnią nowoczesną aranżację tarasu.

zobacz szczegóły